Etimesgut Patent » Lisans Verme Teklifi Ücreti Patent başvurusu veya patent sahibi, patent konusu buluşu kullanmak isteyen herkese lisans verme bildirimi 124.57 ₺ + KDV’dir.
Etimesgut Patent » Lisans Verme Teklifi Ücreti
Etimesgut Patent
Etimesgut Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Turgut Özal Mahallesi 1940 Cadde Modern Site C Blok 1790 Batıkent Ankara
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

LİSANS VERME TEKLİFİ ÜCRETİ

442.37 ₺ + KDV 1000 ₺
Ürün Puanı:

Patent başvurusu veya patent sahibi, patent konusu buluşu kullanmak isteyen herkese lisans verme bildirimi işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Patent ismi alanına lisans verilecek  buluş başlığı ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra Patent lisans verme kayıt işlemleri yapılır. 

 • TÜRKPATENT Ücreti 42.37 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 0 TL
 • Hizmet Ücreti 400 TL
 • KDV Matrahı 442.37 TL
 • KDV Tutarı %18 79.63 TL
 • Genel Toplam 522 TL
KATEGORİ: Patent

Paylaş

PATENT LİSANS VERME TEKLİFİ  İŞLEM AÇIKLAMALARI

şu şekildedir;

1. Ödeme ve kayıt veya yenileme talebi tarafımıza ulaşır ulaşmaz patent lisans VERME BİLDİRİMİ  yapılacak patent/faydalı model dosyası incelenmektedir.

2. Patent başvurusu veya patent sahibi, Türk Patent ve Marka Kurumu' na yapacağı yazılı taleple, patent konusu buluşu kullanmak isteyen herkese lisans vereceğini bildirebilir.

3. Lisans verme teklifinin Sicile kaydedilebilmesi ve Bültende yayımlanabilmesi için lisans vereceğine dair beyanı ve ilgili ücretleri ödemesi gerekmektedir: 


4. Takriben bir hafta içinde, TÜRKPATENT tarafından gönderilen  lisans verme teklifi bildirimin sicile işlendiğine dair resmi yazı gelir gelmez başvuru sahibine gönderilmektedir. 

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Lisans Verme Yazılı Beyanı
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Mithat (7 Mart 2020)

patentim vardı ama lisans teklifinden haberim bile yoktu, öğrenmiş oldum. Teşekkürler

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz